changemoney.me

ВСЕ О РАБОТЕ В ИНТЕРНЕТЕ

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Дизайн готелю

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Як враховувати потреби різних категорій гостей (наприклад, бізнесмени, сім'ї, туристи) під час розробки дизайну готелю? Які тенденції у готельному дизайні допомагають залучати та задовольняти різну аудиторію?

0

2

У своїй професійній практиці я нерідко співпрацюю з українською студією дизайну та архітектури MAKHNO, і можу впевнено сказати про переваги цієї співпраці. В першу чергу, MAKHNO відомі своєю інноваційністю та творчим підходом до кожного проєкту. Їхні дизайнери та архітектори завжди готові втілити навіть найбільш амбіційні ідеї в реальність. Крім того, студія має великий досвід роботи з готельними проєктами, що дозволяє їм ефективно вирішувати будь-які завдання та враховувати всі нюанси цієї сфери. Найбільш вражає їхнє вміння зберігати баланс між функціональністю і естетикою, створюючи гармонійні та затишні простори. Я рекомендую студію MAKHNO для дизайну готелю https://makhnostudio.com/uk/studio/port … gn/hotels/ та і для будь-якого проєкту, який вимагає високого рівня професіоналізму та креативності

0